Веб-портал міста Люботин » Головна » До процесу популяризації спорту на Харківщині залучають відомих спортсменів

 До процесу популяризації спорту на Харківщині залучають відомих спортсменів
Автор: Chekardina   Додано:21 червня 2013   Переглядів:934   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Заступник голови ХОДА Євген Савін у ході програми «Час влади» в ефірі Харківського обласного телебачення розповів про те, що для реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо залучення до занять спортом і фізичною культурою, популяризації здорового способу життя на Харківщині залучаються відомі спортсмени. Він зазначив, що у молодого покоління завжди безліч кумирів, а спортсмени це якраз ті, на яких потрібно рівнятися.

«Наприклад, наш олімпійський чемпіон Олексій Торохтій. Він чудовий спортсмен і патріот, він проводить колосальну кількість зустрічей з дітьми, він розуміє, наскільки це важливо. Діти щиро захоплюються ним, а значить - вони будуть займатися спортом, може не важкою атлетикою, а якимось іншим спортом, але обов'язково будуть», - сказав Євген Савін.

Заступник голови ХОДА також розповів, що спортсменів для проведення подібних зустрічей з дітьми залучають зі всіх районів Харківської області. Крім того, планується широко пропагувати зимові види спорту

«У Харківській області відроджена команда з біатлону. У нас наближаються Олімпійські ігри в місті Сочі, і ми розраховуємо на медалі. Наші спортсмени будуть зустрічатися з дітьми і розкажуть про зимові види спорту, адже ми живемо на території, де є ліс, де безліч сільських шкіл і де можна і потрібно займатися лижним спортом», - зазначив Євген Савін.