Сайт міста Люботин » Головна » Спортивно-масові змагання з баскетболу присвячені Дню молоді

 Спортивно-масові змагання з баскетболу присвячені Дню молоді
Автор: Svetlana   Додано:2 липня 2013   Переглядів:652   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

    29-30 червня 2013 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно-масові змагання з баскетболу серед молоді та пляжного волейболу серед різновікових груп населення присвячені Дню молоді.

     У змаганнях з баскетболу перемогла команда БК – Люботин, друге місце посіла команда «Метеор», третє – команда «Орли». Перемогу у пляжному волейболі святкувала команда «Теплота» (Семеринський Євген, Семеринський Владислав), друге місце посіла команда «Любметал» (Мелакум Андрій, Мамедов Рафаїл), третє – команда «Локо» (Мамедов Олександр, Давиденко Богдан). Для пляжного волейболу, на кошти самих учасників, підприємців  та не байдужих до спорту наших громадян, збудовані дві нові площадки, на яких після упорядкування, у майбутньому буде можливість проводити змагання самого високого рівня.

     Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, статуетками, дипломами та грамотами різних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх».

   Разом із відділом сім'ї, молоді та спорту (начальник відділу – Лазоренко С.І.) провели турнір з шахів до Дня молоді, який зібрав досвідчених шахістів та талановиту молодь.

      Свято пройшло на високому рівні. Вітаємо призерів та учасників змагань! Так тримати!

      З кожним масовим змаганням збільшується кількість бажаючих займатися фізкультурою та спортом, вести активний, здоровий спосіб життя.

 

                                                                                     Комунальний заклад «Спорт для всіх»

                                                                                                                      Ю.В. Удянський

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
  
 
 


    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.