Веб-портал міста Люботин » Головна » Обласному центру матері та дитини – 1 рік !

 Обласному центру матері та дитини – 1 рік !
Автор: Lubotin   Додано:9 червня 2009   Переглядів:1800   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Обласному центру матері та дитини – 1 рік !

 

2 червня Обласний центр матері та дитини, що розташований в мальовничому куточку нашого міста на Гиївці, святкував рік з дня відкриття. Завдання центру - підтримати породіль, які опинились у складних життєвих обставинах, допомогти вирішити життєві проблеми, запобігти соціальному сирітству. За рік 15 мам та 19 дітей до 18 місяців знайшли в центрі справжню домівку, нормальні умови для розвитку та виховання, увагу та співчуття працівників, допомогу у вирішенні життєвих проблем і негараздів, завдяки праці соціальних працівників, психолога, медичної сестри, а насамперед, директора центру, депутата Люботинської міської ради Маліка Володимира Геннадійовича. За рік до Центру приїжджали та надавали дієву допомогу мамам спеціалісти Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Харківського МЦСССДМ «Довіра», а директор Обласного центру СССДМ Зотова Т.В. стала хрещеною матір'ю для всіх мешканців центру.

 

Обласному центру матері та дитини – 1 рік !

 

На роковини до центру завітали шановні гості: голова Харківської обласної державної адміністрації Аваков А. Б., депутат Харківської обласної ради, герой України Остапчук В. М., заступник губернатора Білова Л. О., начальник управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Бабічев А. В., які відмітили сімейний затишок, доброзичливий мікроклімат у цьому соціальному закладі. Під час святкового чаювання відбулась дружня і відверта розмова про перспективи кожної сім'ї, про проблеми закладу і молодих мам. З'явилась надія отримати роботу і житло на Південній залізниці, а одна з молодих мам прагне отримати професійну освіту і теж працювати на Південній залізниці. В подарунок до дня відкриття губернатор Аваков А. Б. подарував комп'ютер, завдяки якому мами оволодіють навичками комп'ютерного набору.

Вітаємо центр з роковинами, з першими успіхами у виконанні своєї місії, бажаємо розвитку, побільше друзів та однодумців , підтримки та допомоги.

Колектив Люботинського МЦСССДМ.