Сайт міста Люботин » Головна » Спортивне життя рідного міста!

 Спортивне життя рідного міста!
Автор: Svetlana   Додано:31 липня 2013   Переглядів:939   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

«Рятівною силою у нашому світі

                                                   є Спорт – над ним досі стоїть

                                                Прапор оптимізму, тут досі

Дотримуються правил і поважають

Супротивника, незалежно від того,

                                              На чиєму боці перемога»

 

    Спорт – дуже важлива річ у житті людини! Окрім видовища, він виховує візичну складову нас, але найголовнішою його функцією є прищеплення власної філософії людині – ставлення до світу, до оточуючих.

   Спорт в Україні знаходиться на стадії розвитку. Саме тут, саме зараз створюється нова інфраструктура спорту, що дає змогу виховати нове покоління майбутніх зірок світової спортивної арени – олімнійські резерви країни.

   У нашому місті розвиток спорту також набирає певних обертів. Слідом за створенням футбольної інфраструктури, не стоїть на місці і волейбол. Зовсім нещодавно, у Центральному міському парку відпочинку, силами спортсменів – волейболістів було збудовано нові майданчики для пляжного волейболу європейського рівня! На кошти меценатів Мамедова Р.І., Мелакума А.Є. ( фірма «Титан» ), Семеринського Є.В. ( м. «Теплота +») та за допомогою депутатів міської ради: Нечипоренка О.С., Кухарчика І.Л., Яловенка А.Л., начальника міліції Пятака Р.В., за участю волейболістів: Ситника А., Семеринського Є.С., Войтенка Д., Семеринського В., Давиденка Б..

   Також було проведено 21 липня 2013 року турнір – відкриття, присвячений пам’яті люботинського волейболіста, тренера Чебодаєва С.Я., переможця міжнародного турніру «Кубок Єльцина» у Москві, у складі збірної ветеранів. Саме він виховував покоління успішних волейболістів у м. Люботині. До турніру залучилися призери чемпіонату України з пляжного волейболу та відкритого чемпіонату «Кенгуру». Зокрема «Сонар» ( Пісочин – Харків), «Пілот» ( Шевченково – Харків), «Титан» ( Люботин – Харків) та «Теплота» ( Люботин). Було розіграно призовий фонд розміром у 600 грн..Переможцями турніру стала команда «Сонар» (Пісочин - Харків), друге місце посіла команда «Пілот» (Шевченково - Харків), третє команда «Титан» (Люботин - Харків).

   Пляжний волейбол, за статистикою, має один із найкращих показників розвитку у світі. Можливо, дуже скоро цей олімпійський вид спорту стане на одному щаблі з футболом, з огляду на досягнення наших співвідчизників на світовій арені сьогодні. Вже зараз у нашому рідному місті ми маємо змогу виховати майбутніх зірок з цього виду спорту.

   Тож, долучайтеся до наших тренувань і змагань! Ми щиро раді бачити серед нашого товариства нових людей і особливо молодь, майбутнє України!

 

                                                    Комунальний заклад «Спорт для всіх»

                                                   Люботинської міської ради

                                                   Ю.В. Удянський

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 


    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.