Сайт міста Люботин » Головна » Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині

 Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині
Автор: Chekardina   Додано:13 вересня 2013   Переглядів:850   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Естафета пам’яті "Слава визволителям України"

 

 

5 вересня наше місто приймало Всеукраїнську естафету пам’яті, яка проводиться під гаслом «Слава визволителям України» і присвячена 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

Біля пам’ятника загиблих воїнів у селищі Караван 5 вересня було багатолюдно. Сюди зібралися жителі селища, керівники міста, представники обласної і районної ветеранських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, діти війни, працівники Караванського спиртового заводу, кормових дріжджів, щоб відзначити 70-річчя визволення Каравана від фашистських загарбників.

Секретар Люботинської міської ради Лариса Василівна Гільова привітала всіх присутніх із знаменним святом: «Наше покоління в неоплатному боргу перед мільйонами людей, які були на передовій, за лінією фронту, які своїм старанням допомагали визволяти Караван, Люботин, Харків, Україну, всю Європу від окупантів. Ми повинні ростити дітей на Вашому, шановні ветерани, прикладі, а молодь переймати переможну естафету і будувати гідне і мирне майбутнє. Зичу всім Вам здоров’я, добробуту, миру і злагоди в кожній родині, добросусідства і віри в те, що прийдешній день буде кращим».

 

Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині

Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині

 

Голова Харківської районної організації Михайло Данилович Мироновський вручив копію прапора Перемоги і гільзу, наповнену землею з братських могил загиблих воїнів-визволителів Харківської області, голові Люботинської ветеранської організації Валентині Олексіївні Іволгіній та учаснику бойових дій Миколі Андрійовичу Рубану. Валентина Олексіївна сердечно подякувала представників Харківської області та Харківського району за те, що вони дали можливість прийняти цю естафету пам’яті: «Ми будемо гордо і свято зберігати копію прапора Перемоги і гільзу, пам’ятати яке лихо принесла війна — це саме найстрашніше, що може бути на землі. Сьогодні ми і наша ветеранська організація схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто захищав нашу землю і не повернувся з війни. Вічна їм ПАМ’ЯТЬ! Вічна їм СЛАВА!».


 

Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині

 

 

 

Заступник голови Харківської обласної організації ветеранів України Юрій Олексійович Бабаєв повідомив, що естафета пам’яті розпочалася 14 грудня 2012 року в Луганську, з 1 лютого 2013 року проходить в Харківській області і досягла заключного третього етапу, а вже 20 вересня естафету буде передано в Полтавську обласну організацію ветеранів.

 

 

Естафета пам’яті "Слава визволителям України" у м. Люботині

 

 

 

В Харківському районі залишилося менше 6 тисяч учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, йдуть із життя ветерани війни, прямі свідки тих подій. Нам, нащадкам, потрібно обов’язково зберегти великі традиції нашого українського народу.

Михайло Данилович Мироновський від імені 52600 ветеранів Харківського району сердечно привітав з 70-річчям визволення Каравану від фашистських загарбників, побажав усім щастя, здоров’я та довгих років життя.

У виступах взяли участь: голова первинної ветеранської організації селища Караван Лідія Марківна Кучерява, представники Караванського спиртзаводу та кормових дріжджів, вихованці Караванського дитячого садочка то ЗОШ. У концертній програмі взяв участь жіночій, ветеранський ансамбль “Мрія”. Концертна програма була підготовлена Караванським селищним клубом.

 

 

М. Пархоменко, керівник прес-центру

Люботинської міської ради ветеранів

Фото автора.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.