Сайт міста Люботин » Головна » МАК - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ КВІТКА

 МАК - ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ КВІТКА
Автор: Lubotin   Додано:26 червня 2009   Переглядів:1631   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

З метою попередження і виявлення правопорушень у сфері вирощування нарковмісних рослин протягом червня-вересня поточного року на території Харківській області проводиться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою „Мак-2009".
Останнім часом правоохоронці все більш приділяють увагу злочинам, які пов'язані з обігом наркотичних засобів: їх виготування, придбання, зберігання. Бо особа, яка вживає наркотичні засоби, не координує свої дії та здатна на будь-якій злочин. Але є такі громадяни, які заради наживи підуть навіть на правопорушення.
Дільничними інспекторами міліції Люботинського МВ постійно проводяться заходи щодо виявлення незаконних посівів наркорослин (мак та конопля) як в господарствах, так і на присадибних ділянках.
Працівниками міліції спільно з головами квартальних комітетів при спілкуванні з мешканцями міста, власниками приватного житла і земельних ділянок проводиться роз'яснювальна робота з доведенням змісту правових норм, які забороняють незаконне культивування нарковмісних культур, та наслідків порушення вимог законодавства.
Згідно ст. 310 ч. 1 КК України за "Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи коноплі" карається штрафом до 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту строком до 6-ти місяців.


Старший інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями Люботинського МВ
Н.П. Радіонова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.