ОГОЛОШЕННЯ
Автор: Svetlana   Додано:1 листопада 2013   Переглядів:845   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до відома членів територіальної громади міста Люботина, що 10.11.2013 р. о 13-00 годині в приміщенні актової зали Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту за адресою: м. Люботин, вул. Шевченка, 130 відбудуться громадські слухання на тему: “Звіт міського голови Теличка В.О. щодо розміщення і детального плану «Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин”.

     Ініціатор проведення громадських слухань - ініціативна група, обрана членами   територіальної громади міста Люботина.

Питання, що виносяться ініціатором на розгляд громадських слухань:

1. Звіт міського голови Теличка В.О. щодо розміщення і детального плану «Комплексу  по управлінню комунальними відходами в м. Люботин».

2. Внесення змін і доповнень до «Положення про громадські слухання в м. Люботині».

 

      Бажаючі можуть ознайомитися з матеріалами, підготовленими виконкомом Люботинської міської ради щодо проекту детального плану території комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин, у приміщенні Виконавчого комітету Люботинської міської ради, вул. Радянська, 26, 2-й поверх та у відділі з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою виконкому Люботинської міської ради (каб. № 31).   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.