Веб-портал міста Люботин » Головна » Про ситуацію, що склалась на території м. Люботина з питною водою.

 Про ситуацію, що склалась на території м. Люботина з питною водою.
Автор: Lubotin   Додано:8 липня 2009   Переглядів:1561   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 4)

Заслухавши та обговоривши звіт начальника відділу комунального господарства, будівництва та управління комунальною власністю Кислого С.М. щодо ходу виконання Програми покращення централізованого водопостачання споживачів м. Люботин (додається), інформацію головного лікаря СЕС Моргачова Ю.М. (додається), розглянувши розрахунок водокористування м. Люботина, робочий проект на буріння артезіанської свердловини для госппитного водопостачання в м. Люботині по вул. Колгоспній, робочий проект на буріння артезіанської свердловини для госппитного водопостачання в м. Люботині по вул. Курортній, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ситуацію , що склалася у місті з забезпеченням населення питною водою, визнати критичною.
2. Схвалити текст звернення Люботинської міської ради до голови Харківської обласної ради Чернова С.І., голови Харківської обласної державної адміністрації Авакова А.Б., голови постійної депутатської комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Немикіної Л.П., голови постійної депутатської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку регіону Харківської обласної ради Вінніка А.І., голови постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства Харківської обласної ради Мураєва Є.В., голови постійної депутатської комісії з питань охорони здров'я, материнства та дитинства Харківської обласної ради Святаша В.М., депутатів Харківської обласної ради, за якими закріплено м. Люботин (Вороновського Г.К., Клюєва О.М., Кожевникова Р.Л., Мисниченка В.П.., Остапчука В.М., Романова М.І.,Романовського О.Г., Розсохи В.В., Шевирьова В.К.), начальника головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації Овсяннікова С.І., начальника головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації Бесараба А.І. (додається).
3. Направити рішення та звернення до голови Харківської обласної ради Чернова С.І., голови Харківської обласної державної адміністрації Авакова А.Б., голови постійної депутатської комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Немикіної Л.П., голови постійної депутатської комісії з питань планування соціально-економічного розвитку регіону Харківської обласної ради Вінніка А.І., голови постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства Харківської обласної ради Мураєва Є.В., голови постійної депутатської комісії з питань охорони здров'я, материнства та дитинства Харківської обласної ради Святаша В.М., депутатів Харківської обласної ради, за якими закріплено м. Люботин (Вороновського Г.К., Клюєва О.М., Кожевникова Р.Л., Мисниченка В.П.., Остапчука В.М., Романова М.І.,Романовського О.Г., Розсохи В.В., Шевирьова В.К.), начальника головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації Овсяннікова С.І., начальника головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації Бесараба А.І.
4. Відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації оприлюднити рішення та звернення на офіційному сайті Люботинської міської ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку, паливноенергетичних питань.

 

Міський голова Л.Г.Татунь

 


Схвалено
рішенням LII сесії V скликання
Люботинської міської ради
№405 від 30.06. 2009 р .

 

ЗВЕРНЕННЯ
Люботинської міської ради

В місті Люботині Харківської обл., при чисельності населення 25 тис. чол., центральним водопостачанням Люботинського Водопровідно-каналізаційного комунального управління Люботинської міської ради користується 12, 3 тис. чол. та 83 юридичні особи, серед яких заклади освіти та охорони здоров'я. Всі вони на сьгоднішній день відчувають постійну нестачу питної води в зв'язку з недостатньою кількістю іі видобування. При необхідному водопостачанні 4295,9 куб. м/доб, добувається лише 1973,4 куб. м/доб води. Інші мешканці міста (12,7тис. чол.) взагалі не мають можливості підключитись до центрального водопостачання та вимушені користуватись водою з колодязів та мілководних свердловин, якість якої протягом останніх 5 років погіршується за санітарно-хімічними показниками, в першу чергу, збільшується вміст нітратів, що вкрай небезпечно для здоров'я людей. Єдиний вихід із ситуації, що склалася - розширення централізованого водопостачання міста з урахуванням віддалених районів.
З метою покращення та розширення системи водопостачання на території міста та сел. Коваленки, протягом останніх років розроблено 2 проекти будівництва глибинних свердловин:
- 2005 р. розроблено проект будівництва глибинної свердловини на водозаборі за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул. Курортна № 19. В 2007 році на початок її будівництва з обласного бюджету було виділено 1459,736 тис. грн. Для закінчення будівництва необхідно 1328,7300 тис. грн. з продуктивністю 987 куб. м/доб, що дасть змогу підвищити тиск в існуючому водогоні.
- 2007 р. розроблено проект будівництва глибинної свердловини на водозаборі за адресою: Харківська обл., м. Люботин, вул.Колгоспна (біля сел. Коваленки). Загальна вартість робіт складає 2888,24280 тис. грн. з продутивністю 1500 куб. м/доб, що дасть змогу збільшити кількість абонентів центрального водопостачання в сел. Коваленки, частині м. Люботина та з'єднатися з існуючою мережою водопостачання для підвищення тиску.
В зв'зку з вищевикладеною проблемою, звертаємося до Вас з проханням допомогти у виділенні коштів м. Люботину у липні 2009 р. на будівництво двох глибинних свердловин у сумі 4216.9728 тис. грн. за рахунок обласного бюджету.


Міський голова Л.Г.Татунь

 

Завантажити додаткові фотоматеріали   foto_pitna_voda.rar [509.04 Kb] (cкачувань: 26)