Сайт міста Люботин » Головна » «Круглий стіл» до Дня Інвалідів в м. Люботині

 «Круглий стіл» до Дня Інвалідів в м. Люботині
Автор: Svetlana   Додано:3 грудня 2013   Переглядів:920   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

        В рамках виконання заходів по відзначенню Міжнародного дня інвалідів та з метою висвітлення роботи щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України, 29 листопада 2013 року в м. Люботині в приміщенні виконкому Люботинської міської ради був проведений «Круглий стіл».

        В засіданні «Круглого столу» прийняли участь заступник міського голови Люботинської міської ради  Кравченко Н. В., начальник СЗН Люботинської міської ради Ярош І.В., директор Люботинського міського центру зайнятості Супрун О.С., директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Бондар Г.В., начальник відділу містобудування та архітектури Кравченко С.Г., директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Микитенко М.Ю., головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради Сердюченко О.В., завідувач відділової лікарні станції м. Люботин Лісаченко Л.П., в/о начальника відділу міського відділу охорони здоров’я Скляр О.В., голова громадської міської організації інвалідів Семіч Н.І., інваліди.

       Основною темою обговорювання стало з’ясування стану соціального і правового захисту інвалідів у місті Люботині, питання взаємодії громадської організації інвалідів з органами місцевої влади та покрашення умов для людей з обмеженими можливостями у суспільстві для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

     На засіданні «Круглого столу» були розглянуті питання щодо медичного обслуговування інвалідів: в тому числі видача рецептів на безкоштовні ліки, пілотний проект для хворих на гіпертонічну хворобу, який здійснюється з метою зменшення інвалідності зі серцево-судинних захворювань, забезпечення ліками хворих на цукровий діабет та інше.

 Обговорювалися питання:

- про  безперешкодний доступ людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальних та інженерно-транспортних  інфраструктур, закладів охорони здоров’я, пенсійного фонду, банківських установ та об’єктів торгівлі;

- працевлаштування інвалідів (особливо надомної роботи);

- санаторно-курортного лікування;

- забезпечення протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації;

- виявлення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які опинилися в скрутних життєвих обставинах;

- оформлення та надання соціальних послуг;

- надання безкоштовної правової допомоги.

Діалог був конструктивним. 

 

Управління соціального захисту

населення Люботинської міської ради

 

 

 
 

 







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.