Сайт міста Люботин » Головна » Зустріч з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій міста Люботина на тему: “Основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади України, шляхи та етапи її реалізації”

 Зустріч з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій міста Люботина на тему: “Основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади України, шляхи та етапи її реалізації”
Автор: Chekardina   Додано:9 грудня 2013   Переглядів:757   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

05.12.2013 р.

 

На виконання завдань Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 05 грудня 2013 року на базі Люботинської центральної бібліотеки відбулася зустріч з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій міста Люботина на тему: “Основні положення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади України, шляхи та етапи її реалізації”.

До участі були запрошені керівники комунальних підприємств, установ, організацій міста Люботина. Засідання проходило під головуванням керуючої справами виконкому Приходько Т. Г.

Учасники заходу висловили думку про те, що необхідність в реформуванні назріла вже давно, враховуючи, що розвиток держави не стоїть на місці. На їх переконання, такий крок дасть змогу належним чином модернізувати місцеве самоврядування та зробити комфортнішим життя кожної родини.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.