Веб-портал міста Люботин » Головна » Свято святого Миколая Чудотворця

 Свято святого Миколая Чудотворця
Автор: Chekardina   Додано:23 грудня 2013   Переглядів:1171   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Свято святого Миколая Чудотворця

На виконання завдань Президента України щодо захисту прав дитини, 19 грудня 2013 р. службою у справах дітей виконкому Люботинської міської ради під головуванням заступника міського голови з виконавчих органів ради Кравченко Н.В. проведено православне свято День Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З-поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя св. Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються повсякчас.

Святий Миколай – покровитель дітей-сиріт. І саме тому 19 грудня 2013 року о 10.00 у приміщенні Дитячої музичної школи діти доторкнулися до казки «До дня Святого Миколая», підготовленої міським відділом культури. До дітей, які виховуються у прийомних сімях та родинах опікунів, завітав Миколай з подарунками від Народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби. Найщиріші слова привітань та побажань діти почули від секретаря Люботинської міської ради Лариси Василівни Гільової та заступника міського голови Наталії Володимирівни Кравченко. Запальні конкурси та розваги провели з дітьми волонтери Люботинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Спеціалісти служби у справах дітей наділили увагою кожну дитину.

У м. Люботині насьогодні функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 9 дітей. Протягом року на території міста продовжила функціонування прийомна сім’я, в яку влаштована 1 дитина та створено нову сімю, де виховуються 2 дітей-сиріт, ще двоє маленьких діток чекають на люблячу родину.

В цей день всі мають бути щасливі. І ті, що роблять дарунки і ті, що отримують. А найбільше щастя – робити добро!

Найжаданніший та найомріяніший подарунок для дітей-сиріт – щаслива родина.

Головний спеціаліст служби у справах дітей

виконавчого комітету Люботинської міської ради

Глущенко Л.Є.

 

 

Свято святого Миколая Чудотворця

 

 

 

Свято святого Миколая Чудотворця

 

 

 

Свято святого Миколая Чудотворця