Сайт міста Люботин » Головна » У м. Люботині відбулося відкриття шахово-шашкового клубу

 У м. Люботині відбулося відкриття шахово-шашкового клубу
Автор: Svetlana   Додано:24 грудня 2013   Переглядів:611   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

     20 грудня 2013 року у м. Люботині відбулося відкриття шахово-шашкового клубу. З нагоди відкриття пройшли спортивно-масові змагання з шашок серед загальноосвітніх шкіл ( ЗОШ №2, ЗОШ №4 – дві команди, ЗОШ №5, ЗОШ №6 – дві команди, ліцей залізничного транспорту), які побажали взяти участь, та сеанс одночасної гри у шахи з відомими шахістами. Перше місце здобула команда ЗОШ №4, друге місце у команди ЗОШ №5, третє у команди ЗОШ №2. Переможці та призери отримали дипломи різних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх».

     На святі спорту були присутні міський голова Теличко В.О., депутат обласної ради Лазуренко Л. І., голова клубу Ярошенко Г.Д., заступник голови клубу Глушко С.М., начальник відділу молоді та спорту Лазоренко С.І., директор закладу «Спорт для всіх» Удянський Ю.В.

Після закінчення змагань всі охочі мали можливість записатися для занять у шахово-шашковому клубі, які будуть проходити кожної другої та четвертої суботи місяця у актовому залі виконавчого комітету Люботинської міської ради. Об'яви про роботу клубу отримали всі навчальні заклади міста, розміщені на дошках оголошень та міському сайті.

     Запрошуємо до занять всіх бажаючих!

     Окремо дякуємо депутату обласної ради Лазуренку Леоніду Івановичу за допомогу у придбанні спортивного інвентарю (комплекти дошок, шахів, шашок, електронних годинників) та  всіляку підтримку спорту!!!

 

                                                                        Комунальний заклад «Спорт для всіх»

                                                                                       Люботинської міської ради

                                                                                                                           Ю.В. Удянський

 

 

 
 
 
 
 

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.