Веб-портал міста Люботин » Головна » Крок у професійне майбутнє

 Крок у професійне майбутнє
Автор: Chekardina   Додано:31 січня 2014   Переглядів:1136   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Крок у професійне майбутнє

 

На виконання державної цільової програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року №41, 28 січня 2014 року в приміщенні Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Харківською обласною службою зайнятості та Люботинським міським центром зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Cузір’я професій» для учнів загальноосвітніх шкіл міста Люботина та безробітної молоді, яка не визначилась щодо вибору професій.

В даному заході взяли участь 22 вищих та професійно-технічних учбових закладів міста Харкова.

Метою масового профорієнтаційного заходу являється формування в учнівської молоді професійної перспективи – розгорнутих життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності.

Спеціалісти служби зайнятості та соціальні партнери допомогли учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок - вибір майбутньої професії, давали поради як уникнути помилок при її виборі, наголошували на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей.

В ході профорієнтаційного заходу молоді особи були проінформовані про:

  • Світ професій

  • Професії, які користуються попитом на ринку праці

  • Послуги, що надає служба зайнятості

Учні 9-11 класів мали можливість пройти компютерне профдіагностичне тестування щодо професійного самовизначення, взяти участь у тренінгу «Шлях, який обираєш ти» та «Здоровий спосіб життя - запорука професійного успіху».

Представники професійно-технічних навчальних закладів провели майстер класи та презентації робітничих професій.

Сподіваємося, що спільні зусилля працівників центру зайнятості та закладів освіти допоможуть підростаючому поколінню у виборі правильної майбутньої професії.

 

 

Крок у професійне майбутнє

 


 

Крок у професійне майбутнє

 

 

Заступник директора

Люботинського МЦЗ

Грінченко В.