Веб-портал міста Люботин » Головна » Про стан правопорядку в Харківській області

 Про стан правопорядку в Харківській області
Автор: Lubotin   Додано:21 серпня 2009   Переглядів:1685   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Про стан правопорядку в Харківській області та підсумками роботи міліції Харківщини за сім місяців поточного року

11 серпня в Головному управлінні МВС України в Харківській області відбулося розширене засідання колегії за участю керівників служб та підрозділів міліції Харківщини.
Розширене засідання колегії проходило під головуванням начальника ГУМВС України в Харківській області генерал-лейтенанта міліції Віктора Развадовського. На засіданні були оголошені результати боротьби зі злочинністю, захисту правопорядку, конституційних прав і свобод громадян за підсумками семи місяців 2009 року.

Як зазначив генерал-лейтенант міліції Віктор Развадовський, ті завдання, які ставив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, в цілому виконані.
Є позитивні результати в роботі оперативних служб, слідчих та інших підрозділах. Поліпшився стан боротьби з економічною злочинністю, зокрема в бюджетній сфері. Усім тим, хто результативно працював над усуненням недоліків, на які звернув увагу Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко - велика подяка. А тих, хто нехтував зауваженнями притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Віктор Развадовський наголосив, що саме від того, як спрацюємо ми по лінії економічної злочинності, залежить наповненість бюджету Харківської області зокрема та України в цілому. Кожен із нас повинен розуміти, що державний бюджет - це пенсії, заробітна платня, соціальні виплати, на які очікують від Держави люди.

Начальник ГУМВС України в Харківській області підкреслив, що нам є чим пишатися. Харківська область увійшла в десятку областей України, в яких не допущено зростання загальнокримінальної злочинності, а рівень тяжких і особливо тяжких злочинів є найнижчим в усій Україні. Це говорить про те, що праця та профілактична робота харківської міліції дає позитивні результати.
Так, працівниками органів внутрішніх справ області розкрито ряд резонансних злочинів, у тому числі й ті, які були скоєні в минулі роки та залишалися нерозкритими.

Також одним з найвищих є показник розкриття злочинів, скоєних у поточному році - 83%, а загальний рівень по Україні - 76%. Розкрито 80% тяжких та особливо тяжких злочинів (загальний показник по Україні - 71%).
Оцінуючи роботу у напрямку протидії організованій злочинності, Віктор Развадовський зауважив, що ця робота здійснюється на недостатньо високому рівні і потребує удосконалення.

Більш докладно про роботу правоохоронців за сім місяців поточного року розповів перший заступник начальника Головного управління - начальник штабу полковник міліції Микола Фоменко. Він наголосив на тому, що робота органів внутрішніх справ області здійснювалась з урахуванням завдань Президента України, уряду та Міністерства внутрішніх справ України.
Основні зусилля працівників міліції спрямовані на протидію злочинності на вулицях, попередження грабежів, розбійних нападів, посягань на майно громадян та інших злочинних проявів.

З цією метою збільшена кількість нарядів міліції на вулицях, вжито ряд заходів щодо удосконалення роботи дільничних інспекторів міліції, посилення контролю за поведінкою раніше судимих, а також громадян, які схильні до вживання алкогольних напоїв, наркотиків, допускають насильство в сім'ї, та інших категорій криміногенних осіб.
Разом з цим органами внутрішніх справ області посилений контроль за станом наповнення бюджету та використанням бюджетних коштів, що у першу чергу спрямовані на реалізацію визначених урядом соціальних програм.
Для підтримки громадського порядку та безпеки громадян на території області забезпечено комплексне використання наявних сил і засобів.
До контролю за станом правопорядку на вулицях та у громадських місцях, окрім нарядів патрульної служби, щодоби залучаються підрозділи «Беркут», ДАІ, Державної служби охорони, внутрішніх військ, працівники учбових закладів системи МВС України, а також - у вільний від роботи час - працівники апаратів обласного та міського управлінь міліції.
Для утримання контролю над станом криміногенної ситуації у поточному році на території області проведений ряд спеціальних операцій та цільових оперативно-профілактичних заходів, таких як: відпрацювання найбільш криміногенних ділянок, операції «Батискаф», «Мігрант», «Нагляд», «Ліки», «Ринок», «Розшук», «Канікули», «Нічне місто», «Літо-2009», «Мак-2009», «Інтелект», оперативно-профілактичні відпрацювання навчальних закладів, заходи по лінії протидії торгівлі людьми, злочинам у сфері суспільної моралі, нелегальної міграції, місячник добровільної здачі зброї, заходи у сфері грального бізнесу.

Значна увага приділена дотриманню працівниками міліції дисципліни і законності, підвищенню особистої відповідальності кожного за доручену ділянку роботи, а в цілому - за стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та захисту прав і свобод громадян.
Ті працівники, які невідповідально ставляться до своїх службових обов'язків, отримали дисциплінарні стягнення.
За дорученням колегії ВЗГ ГУМВС України в Харківській області звертається до громадян з проханням не бути байдужими до стану правопорядку у Харкові та області.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, якщо ви стали свідком будь-якого правопорушення, або знаєте про злочин, який скоєно чи готується, просимо вас найскоріше повідомити про це міліцію або анонімно за телефонами довіри:
- телефон довіри начальника головного управління:
+38 057 70-59-333
- телефон довіри для інформування про неправомірні дії працівників міліції:
+38 057 70-59-442, +38 057 70-59-355
-антикорупційна гаряча лінія МВС
+38 044 254-75-75
- телефон довіри УБОЗ
+38 057 700-03-70
- телефон довіри УБНОН
+38 057 712-14-44, +38 057 712-21-23
- телефон довіри CВБ ГУБОЗ МВС України
8-044-256-16-75
- телефон довіри ВВБ в Харківській області CВБ ГУБОЗ МВС України
+38 057 705-94-94
- телефон помічника Міністра внутрішніх справ Юрія Чумака
+38 057 705-96-82
--------------------------------------------------------------------------------
Адреси:
ГУМВС України в Харківській області - вул.Раднаркомівська, 5
УБОЗ (Управління по боротьбі з організованою злочинністю) - вул.Весніна, 14
УДАІ (Управління державної автомобільної інспекції) - вул.Шевченко, 26
УДСО (Управління державної служби охорони) - вул. Полтавський шлях, 1820
УГБ (Управління громадської безпеки):
- відділ охорони громадського порядку - вул. Постишева, 47
- відділ дільничних інспекторів міліції
Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб - вул.Римарська, 24

Старший інспектор по роботі з населенням
Люботинського МВ Радіонова Н.П.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.