Веб-портал міста Люботин » Головна » ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

 ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!
Автор: Svetlana   Додано:26 травня 2014   Переглядів:859   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

З метою дотримання норм чинного законодавства Люботинський міський центр зайнятості інформує, що відповідно до пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці забов’язані подавати до  Державної служби зайнятості в повному обсязі інформацію про:

- попит на робочу силу (вакансії);

- заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скорочення чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації.

    Згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 31.05.2013 року №316 «Про затвердження форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії) та Порядку її подання» роботодавці незалежно від місцезнаходження за наявності попиту на робочу силу  подають не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії до територіального органу Державної служби зайнятості України   звітність форми №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії).

    Згідно  наказу Міністерства соціальної політики України від 31.05.2013 року №317 «Про затвердження форми звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядку її подання» роботодавці за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, не пізніше ніж за два місяці до вивільнення працівників, подають до територіального органу Державної служби зайнятості України звітність форми №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці».

 

За довідками звертайтеся до Люботинського міського центру зайнятості, м.Люботин, вул. Радянська, 23;    тел. (057) 741-09-82