Веб-портал міста Люботин » Головна » "Люботинські джерела" - 2014

 "Люботинські джерела" - 2014
Автор: Chekardina   Додано:11 червня 2014   Переглядів:1198   Категорія - [Головна, Джерела 2014]
 
 (голосів: 1)

Цього року через зливи, які тривали останніми днями травня до 1 червня, у місті не відбулося основне свято для дітей -  «Люботинські джерела». Та все ж всі діти, які приймали участь у різноманітних конкурсах, отримали подяки, грамоти, нагороди.
6 червня у гімназії №1 відбулося нагородження переможців  міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2014» у всіх номінаціях. Вже почалися у дітей канікули, тому у гала-концерті виступали не всі учасники. Заступник міського голови Кравченко Н. В. та голови журі Лазоренко С. І. і Микитенко М.Ю. провели церемонію нагородження. Під оплески малечі керівники гуртків та переможці конкурсу отримали подарунки та солодощі.
У ЗОШ №3 цього ж дня відбулися спортивно-масові змагання у літньому таборі з денним відпочинком. КЗ «Спорт для всіх» провів різноманітні конкурси та естафети, де переможці також отримали подарунки, грамоти та солодощі.

В ЗОШ №4 Люботинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з волонтерами центру організували та провели цікаві ігри та конкурси для дітей. Діти з великим задоволенням прийняли участь у розважальних іграх та продемонстрували свою вмілість, швидкість, спритність та витримку. Всі, хто приймав участь, отримали солодкі подарунки.

 

 

"Люботинські джерела" - 2014

 

 

 

"Люботинські джерела" - 2014

 

 

 

"Люботинські джерела" - 2014
       

 

 
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.