Сайт міста Люботин » Головна » Люботинське міське управління юстиції повідомляє:

 Люботинське міське управління юстиції повідомляє:
Автор: Chekardina   Додано:16 червня 2014   Переглядів:589   Категорія - [Головна, Правова освіта населення]
 
 (голосів: 0)

Люботинське міське управління юстиції повідомляє:

 

01 липня 2014 р. за телефонним номером 741-02-00  з 1000 до 1100  працюватиме пряма телефонна лінія, за якою до начальника Люботинського міського управління юстиції можуть звернутись громадяни із заявами, скаргами, пропозиціями та ін., щодо роботи міського управління юстиції та підпорядкованих підрозділів.

 

При Люботинському міському управлінні юстиції працює Громадська приймальня з  надання безоплатної первинної правової допомоги.     

 

Графік роботи:

щовівторка та щочетверга з 10-16 год. за адресою: м. Люботин, вул. Радянська, 41 та онлайн-громадська приймальня за електронною адресою Konstantinograd@ukr.net


В Громадській приймальні також можна отримати правову допомогу для біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, а також правову допомогу та необхідну інформацію для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

 

Люботинським міським управлінням юстиції проводяться невідкладні заходи щодо забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги (при громадській приймальні управління юстиції), а саме: надання правової інформації, надання консультацій і роз'яснень з правових питань складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, а також нотаріальних послуг, пов'язаних з оформленням спадщини, постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей, що відбулися у період із 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

 

 

 

 

Графік особистого прийому громадян начальником Люботинського міського управління юстиції Харківської області

Константіновим Юрієм Леонідовичем: 

 

щовівторка з 9.00. - 18.00. год.,

щочетверга з 9.00. - 13.00. год.

 

У позаробочий час

щовівторка з 18.00. - 19.00. год.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.