Веб-портал міста Люботин » Головна » Про побудову тротуару по вул. Радянська

 Про побудову тротуару по вул. Радянська
Автор: Lubotin   Додано:22 вересня 2009   Переглядів:1659   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Виконком Люботинської міської ради повідомляємо, що звернення на офіційному сайті міської ради мешканців вул. Радянська (гр. Халецької В.М.) щодо будівництва тротуару по вулиці та встановленню дорожніх знаків розглянуто.

Оскільки у тексті звернення є посилання на ст. 20 Закону України «Про звернення громадян», то радимо звернути увагу також і на ст. 5, 8 даного Закону. Попереднє офіційне звернення мешканців вул. Радянська від 16.07.2009 року зареєстровано за номером Кол-211 та знаходиться на контролі міськвиконкому.

Щодо ремонту доріг і тротуарів, то він виконується за рахунок податку на транспорт та субвенцій з державного і обласного бюджету. У минулому році до нашого міста не надійшло жодної копійки бюджетних коштів. Кошти з податку на транспорт у сумі 230,0 тис. грн. (місцевий бюджет) було профінансовано на поточний та капітальний ремонт доріг і тротуарів.

У цьому році, починаючи з III кварталу, почали надходити частинами кошти державної (обласної) субвенції на ремонт доріг. Загальна сума субвенції складає 299,0 тис., на даний час поступило тільки 186,0 тис. грн. Дані кошти використовуються на капітальний та поточний ремонт доріг і тротуарів.

Щодо будівництва тротуару по вул. Радянська, то на даний час вказаний тротуар будується в районі Деркачової гори, що є найбільш небезпечним місцем для пішоходів.

Оскільки у зверненні ставиться питання щодо облаштування тротуару по всій вул. Радянська, то повідомляємо, що, за цінами на березень місяць, 1 кв. м твердого покриття коштував 1100,0 грн. Таким чином отриманих коштів субвенції вистачить лише на 400 м тротуару. І це тільки по цінам на початок року. Розпочавши роботи з даного будівництва, ми всі інші дороги та тротуари міста (а загальна протяжність тільки доріг у нас по місту складає 220 км, із них з твердим покриттям – 65 км) залишаємо без ремонту.

Таким чином будівництво доріг з твердим покриттям та тротуарів великої протяжності можливо тільки при цільовому фінансуванні з державного бюджету.

Щодо встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» та «Обережно діти» в районах зупинок Верхня та Нижня Причепилівка, то інформуємо, що вказані дії узгоджуються з ВДАІ м. Люботин ГУ МВС України в Харківській області. На адресу ВДАІ м. Люботина направлено відповідного листа про доцільність встановлення даних знаків.

Повідомляємо, що заява мешканців знаходиться на контролі міськвиконкому, і про вирішення питання буде надано повну відповідь.

 

Міський голова Л.Г.Татунь

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.