Веб-портал міста Люботин » Головна » Мітинг, присвячений 71-й річниці визволення м. Люботина від фашистських загарбників

 Мітинг, присвячений 71-й річниці визволення м. Люботина від фашистських загарбників
Автор: Chekardina   Додано:29 серпня 2014   Переглядів:1006   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 Мов весняні струмки збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам’ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв із сторінок книг, її мужню і величну надійно оберігає народ передаючи, як святиню у спадщину поколінь.

 

29 серпня у центральному парку міста на Меморіалі Слави відбувся урочистий мітинг, присвячений 71-ій річниці визволення міста Люботина від фашистських загарбників.

Всіх люботинців привітали зі святом Люботинський міський голова Володимир Олексійович Теличко, голова Люботинської організації ветеранів України Валентина Олексіївна Іволгіна, Народний депутат України Володимир Михайлович Кацуба, який,  за рішенням Загальних зборів членів громадської організації «Майбутнє будуємо разом», нагородив почесною відзнакою «Патріот України»:

Гаркавенко Тамару Павлівну – вчителя української мови та літератури Люботинської загальноосвітньої школи №6.

Стрільця Валерія Васильовича – начальника Люботинського міського відділу освіти, краєзнавець.

Гостєва Володимира Дмитровича – голову Громадської організації «Товариство захисту культурної спадщини та природного середовища «Люботин».

Коваль Світлану Анатоліївну – голову квартального комітету.

Теличка Володимира Олексійовича – Люботинського міського голову.


Урочистим покладанням квітів до пам’ятника воїнам та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблим у роки Другої Світової війни.

 

Мітинг, присвячений 71-й річниці визволення м. Люботина від фашистських загарбників

 

Міський голова відвідав та поклав квіти на Меморіальному комплексі загиблим воїнам у Другій Світовій війні на вул. Воєнній, де в братській могилі поховані радянські воїни, що були тяжко поранені при визволенні м. Люботина і померли від ран в польовому шпиталі.

 

 

Мітинг, присвячений 71-й річниці визволення м. Люботина від фашистських загарбників

 

 

 

Час невблаганний. Але ніколи не згасне пам'ять про минуле,  гордо підносяться обеліски на честь воїнів.  Це потрібно всім живим на землі, щоб не зачерствіли наші серця, щоб завжди горів в них вогонь вдячності нашим визволителям за їх безсмертний подвиг.

 

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.