Веб-портал міста Люботин » Головна » Люботинське міське управління юстиції повідомляє (20.11.14)

 Люботинське міське управління юстиції повідомляє (20.11.14)
Автор: Chekardina   Додано:10 листопада 2014   Переглядів:998   Категорія - [Головна, Правова освіта населення]
 
 (голосів: 0)

20 листопада 2014 р. за телефонним номером 741-02-00  з 1000 до 1100  працюватиме пряма телефонна лінія, за якою до начальника Люботинського міського управління юстиції можуть звернутись громадяни із заявами, скаргами, пропозиціями та ін., щодо роботи міського управління юстиції та підпорядкованих підрозділів.

При Люботинському міському управлінні юстиції працює Громадська приймальня з  надання безоплатної первинної правової допомоги.

Графік роботи: щовівторка та щочетверга з 10-16 год. за адресою: м. Люботин,   вул. Радянська, 41 та онлайн-громадська приймальня за електронною адресою Konstantinograd@ukr.net

 В Громадській приймальні також можна отримати правову допомогу для біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.

Для осіб, переміщених із території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополь безоплатна первинна правова допомога надається протягом всього робочого часу незалежно від графіку роботи громадської приймальні.