Сайт міста Люботин » Головна » Щодо допомоги постраждалим містам будівельними матеріалами

 Щодо допомоги постраждалим містам будівельними матеріалами
Автор: Chekardina   Додано:29 січня 2015   Переглядів:722   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Шановні Люботинці!


У зв’язку із загостренням соціально-політичної ситуації та проведенням антитерористичної операції на території Луганської області пошкоджено багато об’єктів житлового фонду та соціальної сфери. Території Станично-Луганського, Попаснянського та Новоайдарського районів зазнали значних руйнувань. Найбільш постраждалими є: міста Щастя, Попасна, смт.Станиця Луганська, Золоте, Чорнухино, села Трьохізбенка, Кримське та інші.

До Асоціації міст України звернувся голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль з проханням надати допомогу постраждалим містам будівельними матеріалами, склом, шифером, цементом, пиломатеріалами, також мешканці потребують продуктів харчування, теплого одягу, медикаментів, постільної білизни, засобів гігієни.


Розуміючи скрутне становище регіону, просимо не залишатися байдужими до чужого горя, за можливості надати матеріальну допомогу у вигляді будівельних матеріалів та речей першої необхідності.


Контактні особи в Луганській області:

з питань допомоги будматеріалами: начальник УКБ Обухов Олексій Васильович, моб.тел. 0504755515

з питань допомоги товарами першої необхідності та предметами харчування: заступник голови ОДА Лішник Ольга Петрівна, моб. тел. 09559990460

 

                                                                                      Виконком Люботинської міської ради

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.