Сайт міста Люботин » Головна » Спортивна зима!

Спортивна зима!
Автор: Svetlana   Додано:30 січня 2015   Переглядів:726   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

29 січня 2015 року відбувся міський турнір з шашок серед шкільних команд. Захід проходив у приміщенні читальної зали центральної міської бібліотеки. У турнірі прийняли участь  8  збірних команд навчальних закладів міста: Люботинського НВК № 2, Люботинської ЗОШ № 3, Люботинської ЗОШ № 6, Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, а також   по 2 команди від  Люботинської ЗОШ № 4 та Люботинської ЗОШ № 5.  Відповідно до Положення про змагання у командах було по 3 учні, а саме по 2 хлопці та  1 дівчина.  Цей турнір уже став традиційним, він проходить з 2013 року. Заклади готуються до змагань, проводять шкільні міні турніри, а також постійні тренувальні ігри.            За підсумками командних змагань  ІІІ місце посіла команда Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, ІІ місце посіла команда Люботинського НВК № 2 та І місце посіла перша команда   Люботинської ЗОШ №4. За підсумками  індивідуальних результатів  у  першій групі серед хлопців переможців став учень НВК № 2  Вінніков Ігор, у другій групі серед хлопців став учень ЗОШ № 4 Боришкевич Богдан, а переможницею серед дівчат стала учениця ЗОШ № 4  Блощинська Анастасія. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.

Дякуємо адміністраціям  закладів, які направили команди на змагання, а також викладачам, що підготували чудових спортсменів. Особлива подяка нашому постійному судді та тренеру шахово – шашкового клубу Глушко С.М., який на добровільних засадах та у свій вільний час займається з дітьми та допомагає у проведенні змагань. Дуже приємно, що у нашому місті є такі небайдужі  до спорту люди, бо саме завдяки таким людям спорт у нашому місті  розвивається.