Сайт міста Люботин » Головна » Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Автор: Chekardina   Додано:13 лютого 2015   Переглядів:577   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Віват усім, хто повернувся з поля брані,

З Єгипту, Сирії, Анголи, Сомалі,

Хто бачив смерть в крутих горах в Афгані,

І тим, хто не прийшов до рідної землі,

Кого не стріла рідна мати на порозі…

І хай торочать злії язики,

Залишитесь Ви в пам’яті народу

Синами рідної Вітчизни на віки!

 

 

15 лютого в Україні відзначають день воїнів-інтернаціоналістів – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Говорять, час заліковує рани, але без минулого немає сьогодення, і не  може бути майбутнього. Адже доки ми пам'ятаємо – ми живемо. Пам'ять про ті події  увічнена не лише в обелісках і пам'ятниках, вона живе в наших серцях.

Того, хто служив в Афганістані і в інших гарячих точках, ми впізнаємо не лише по орденських нашивках на штатському одязі. Ми впізнаємо їх по спокійних  твердих обличчях і справах. Це люди, на яких завжди можна покластися. Кожному  хотілося б мати таких друзів. Дуже вірно кимось помічено, що людське життя  вимірюється не її тривалістю, а тим, що її наповнює.

Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка. Жахлива трагедія, гинуло покоління, народжене у 60-х.    Ніколи не повернути тих, хто навіки залишився на війні, для кого вона ніколи не закінчиться.

Можна розказати про ту страшну неоголошену війну, що розтяглася на довгих 10 років мовою цифр, будь-яка війна у цифрах – це моторошно й страшно. Для кожного з більш ніж 600 тисяч тих, хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю. У рідні домівки не повернулися 13 тисяч 850 юнаків колишнього Радянського Союзу, з яких шестеро люботинців, 312 – пропали безвісти, доля 330 – невідома.

13.02.15 р. у м. Люботині біля пам’ятника загиблим у Афганістані відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До пам’ятного знаку прийшли представники установ та організацій міста, громадських організацій, мешканці міста.

До присутніх звернулися: люботинський міський голова Теличко Володимир Олексійович, депутат Харківської обласної ради, начальник  Південної Залізниці Микола Григорович Уманець, учасник бойових дій  в Афганістані, голова Люботинської організації  Ради ветеранів Афганістану  Сергій Віталійович  Гриценко. 

Вічна пам'ять тим, хто згорів в афганському пеклі, чесно виконуючи борг перед Батьківщиною. Присутні вшанувати пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

До пам’ятного знаку поклали квіти. 

 

Сьогодні не можна не сказати про те, що в нашій країні проходять військові дії, і нашим хлопцям доводиться зі зброєю в руках відстоювати цілісність і незалежність України.

Ми щиро віримо, що зовсім скоро на нашій землі змовкнуть вибухи та постріли, а наші героїчні захисники повернуться додому живими та неушкодженими. Нехай Господь допоможе їм у цій святій справі. 

 

Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.