Веб-портал міста Люботин » Головна » З сесійної зали (засідання LV сесії Люботинської міської ради шостого скликання 26.03.2015 р.)

 З сесійної зали (засідання LV сесії Люботинської міської ради шостого скликання 26.03.2015 р.)
Автор: Chekardina   Додано:26 березня 2015   Переглядів:1158   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

З сесійної зали

 

      26 березня 2015 року відбулось засідання LV сесії Люботинської міської ради шостого скликання. До порядку денного включено 44 питання з  різних аспектів життєдіяльності міста. Були підведені підсумки роботи комунальних підприємств міста “Люботинське архітектурно-планувальне бюро” та КП “Люботинське бюро технічної інвентаризації ” у 2014 році, заслухані звіти про виконання програм в галузі охорони здоров’я та освіти, прийняті  міські програми   забезпечення пожежної безпеки міста Люботина на 2015 - 2018 роки та фінансової підтримки  діяльності організації ветеранів України міста Люботин на 2015 рік. Також розглянуті питання про проведення у 2015 році щорічної всеукраїнської весняної акції  «За чисте довкілля», про організацію відпочинку дітей пільгових категорій  . Вирішувались питання щодо збільшення фінансування оплачуваних громадських робіт,  виділення коштів  для фінансування першого етапу розробки генплану міста,  для розробки детального плану земельної ділянки в м. Люботин по вул.  Табірній,  для мешканців міста – учасників в АТО під індивідуальну житлову забудову, розробки плану зонування території м. Люботин, для проведення капітального ремонту м’якої покрівлі будівлі ДНЗ №1 «Ялинка» та ряд інших , не менш важливих , питань для членів нашої громади. 

       На початку сесії міський голова зачитав заяву фракції « ВО « Батьківщина» про внесення додаткового питання на розгляд сесії та поставив пропозицію на голосування , питання  не було підтримане депутатами як таке, що підготовлене з порушенням Регламенту Люботинської міської ради . Після цього члени фракції «ВО « Батьківщина» Гурін С.О., Куденко Л.В., Кудря І.С., Лобунець С.Г. покинули сесійну залу і участі в роботі сесії не брали.

        Після розгляду всіх питань порядку денного за пропозицією членів депутатської групи « Люботин – наш дім» міський голова Теличко В.О. озвучив заяву щодо підтримки Звернення Верховної Ради України, яку підписали 24 депутати Люботинської міської ради ,  що брали участь у роботі  сесії ( Заява додається).

 

 

З сесійної зали (засідання LV сесії Люботинської міської ради шостого скликання 26.03.2015 р.)

 

 

                                                                                       Секретар ради

     Гільова Л.В.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.