Веб-портал міста Люботин » Головна » Люботинський міський центр зайнятості інформує

 Люботинський міський центр зайнятості інформує
Автор: Chekardina   Додано:3 квітня 2015   Переглядів:852   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Відповідно листа Харківського обласного центру зайнятості від 27.03.2015 року №ХОЦЗ-03-1127 інформуємо, що програмою розвитку ООН в Україні в межах проектів «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» виділено понад 2 млн. дол.

З метою співпраці роботодавців, місцевих органів влади з Програмою розвитку ООН з питань організації зайнятості внутрішньо переміщених осіб, організація може подати заявку та має створити як мінімум 5 робочих місць будь-якого виду та забезпечити співфінансування не менше ніж 33% сукупних витрат, що включає в себе заробітну плату, придбання обладнання чи інструментів. Розмір заробітної плати має бути не нижче, ніж за аналогічні види робіт на цьому підприємстві або середнього по регіону. До того ж, новостворене постійне робоче місце має бути збережене для переміщених осіб на період не менше 12 місяців, а у разі розірвання угоди на створене робоче місце має бути зарахований інший працівник зі статусом переміщеної особи. Тимчасова зайнятість, а також громадські роботи, мають бути розраховані на термін від 60 до 180 днів.

Детальніше з умовами проведення Конкурсу можна ознайомитися на сайті http://www.ua.undp.org/

Програма розвитку ООН в Україні почала прийом попередніх заявок від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ державної чи приватної форми власності, ФОП, громадських організацій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Зацікавлений роботодавець надає пропозицію до ПРООН за встановленою формою (додається) за адресою: oleksandra.tselishcheva@undp.org до 17.00, 9 квітня 2015 року.

 

Завантажити: anketi.zip [554.31 Kb] (cкачувань: 6)