Веб-портал міста Люботин » Головна » Виїзна акція центру зайнятості

 Виїзна акція центру зайнятості
Автор: Chekardina   Додано:17 квітня 2015   Переглядів:926   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Виїзна акція центру зайнятості

 

     З метою якісного професійного  інформування про послуги у сфері зайнятості 16 квітня 2015  року  з 10.00 до 15.00 у м.  Люботин  біля залізничної станції Водяне  працював Мобільний центр профорієнтації (модернізований) для мешканцям міста та для осіб зі східних  регіонів України,  які вимушені були покинути місця постійного проживання. В даній акції взяли участь 45 осіб, у тому числі 4 особи з числа вимушених переселенців.

Використовуючи інформаційний куточок, спеціалісти Люботинського  міського центру зайнятості ознайомили  мешканців міста та переселенців з Донецької та Луганської областей з послугами, які надає служба зайнятості, інформували  про стан ринку праці, про вакансії по м. Люботину та м. Харкову, а також в цілому по Україні, знайомили з центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, учбовими закладами  м. Харкова.

Бажаючих зареєструватися в службі зайнятості, запросили відвідати центр зайнятості із зазначенням адреси ЦЗ, графіку роботи та переліку документів.

Наступний захід буде проведено 23 квітня 2015 року за адресою: м.Люботин, вулиця Полтавський шлях, 48.

 

Люботинський міський центр зайнятості