Веб-портал міста Люботин » Головна » Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

 Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності
Автор: Svetlana   Додано:28 квітня 2015   Переглядів:961   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які залучені до проведення незалежної експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Люботин, яке передається в оренду


   28.04.2015 р. було проведено конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які залучені до проведення незалежної експертної оцінки комунального майна територіальної громади м. Люботин, яке передається в оренду, а саме:

- нежитлової будівлі (колишньої Гиївської школи) загальною площею 530,0 м кв. за адресою: м. Люботин, вул. Нове життя, 26.

   Балансоутримувач —  відділ освіти Люботинської міської ради. Орендодавець – Люботинська міська рада, згідно з п. 1.3 «Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста», затвердженого рішенням Х сесії Люботинської міської ради VІ скликання від 28.07.2011 р. №37.

Для участі у конкурсі документи були надані 2 учасниками: ФОП Прокоп’євою Іриною Борисівною та ФОП Дроздом Юрієм Олександровичем.

   Відповідно до протоколу №5 засідання конкурсної комісії від 28.04.2015 р. переможцем визнано ФОП Дрозда Юрія Олександровича, як учасника, що запропонував нижчу вартість проведення робіт з незалежної експертної оцінки зазначеного об’єкту.