Веб-портал міста Люботин » Головна » «Про стан доступності об’єктів спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери міста Люботин для осіб з обмеженими фізичними можливостями»

 «Про стан доступності об’єктів спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери міста Люботин для осіб з обмеженими фізичними можливостями»
Автор: Chekardina   Додано:28 квітня 2015   Переглядів:963   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

«Про стан доступності об’єктів спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери міста Люботин для осіб з обмеженими фізичними можливостями»

В приміщенні зали засідань Люботинської міської ради відбулось засідання «Круглого столу» на тему: «Про стан доступності об’єктів спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери міста Люботин для осіб з обмеженими фізичними можливостями»

 

       На засіданні були присутні: члени комітету по забезпеченню доступності інвалідів та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Люботин, керівники структурних підрозділів виконкому.

        Після основних доповідей тривало жваве обговорення проблем забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними  можливостями до об’єктів  спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери. 

  Обговорювалась інформація стосовно тих об’єктів спортивної інфраструктури, що функціонують і які можливо пристосувати для мало мобільних груп не витрачаючи значні кошти.

   Окрім основної теми «Круглого столу» було заслухано звіт щодо забезпеченню інвалідів протезно-ортопедичними та технічними засобами реабілітації та санаторно–курортними путівками, а також щодо надання інвалідам з державного бюджету одноразової допомоги.

    Запропоновано провести обстеження зазначених об’єктів спортивної та фізкультурно-оздоровчої сфери міста щодо визначення технічної можливості улаштування засобів забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями.