Веб-портал міста Люботин » Головна » Пенсійний фонд інформує

 Пенсійний фонд інформує
Автор: Lubotin   Додано:23 листопада 2009   Переглядів:1519   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

До Пенсійного фонду України звертаються громадяни, яких цікавить як будуть працювати органи Фонду у зв’язку з виникненням надзвичайної епідемічної ситуації в Україні, чи позначиться це на виплаті пенсій.

У зв’язку із цим Пенсійний фонд України інформує:

Жодних затримок із фінансуванням та виплатою пенсій на цей час не існує.    23 жовтня фінансування виплати пенсій та грошової допомоги за жовтень 2009 року завершено по всіх регіонах України.

Виплата пенсій розпочалася 4 листопада поточного року згідно календарних графіків.  

Пенсійний фонд працює стабільно. Пенсії та грошову допомогу пенсіонери отримували і будуть отримувати вчасно і в повному обсязі.

На всі інші питання, пов’язані із пенсійним забезпеченням, перш за все, на питання призначення та перерахунку пенсій, будуть надані вичерпні відповіді.

 

Наголошуємо: жодній людині відмов не буде.

Але в інтересах громадян, для попередження зараження грипом та з метою обмеження відвідин ними місць великого скупчення людей (приймальні громадян), прохання, по можливості, вирішувати питання по телефону. В Пенсійному Фонді України працюють “гарячі” телефонні лінії.

Звертаючись до органів Пенсійного фонду, обмежте час особистого спілкування, залиште контактний телефон або письмове звернення”.

 

Телефони “гарячих” ліній:  м. Харків – 712-10-47

м. Мерефа – 748-32-51

м. Люботин – 741-18-03

 

Управління Пенсійного фонду України в

Харківському районі Харківської області