Сайт міста Люботин » Головна » Процес декомунізації триває

 Процес декомунізації триває
Автор: Svetlana   Додано:15 липня 2015   Переглядів:998   Категорія - [Головна, Процес декомунізації]
 
 (голосів: 0)

Процес декомунізації триває

 

   14 липня 2015 року в приміщенні виконкому Люботинської міської ради відбулось засідання комісії з питань найменування та встановлення пам’ятних знаків, на якому обговорювалось питання проведення (здійснення) процедури декомунізації в м. Люботині.

   Відповідно до ч.1 п.6 ст.7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у шестимісячний термін органи місцевого самоврядування в установленому порядку мають перейменувати назви  вулиць, провулків, площ інших об’єктів топоніміки, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

    В ході обговорення комісія прийшла до висновку, що в м.Люботині перейменуванню підлягають 103 об’єкти ( перелік додається).  Голова комісії - заступник міського голови Кравченко Н.В.  зазначила, що при присвоєнні назв, в першу чергу,  необхідно згадати   видатних  люботинців, які прославили місто та відомі далеко за його межами  ( Наталя Забіла, Станіслав Шумицький);  доцільно розглядати  питання про повернення вулицям міста  історичних назв  тощо.  

    Одночасно була розглянута пропозиція начальника відділу архітектури та містобудування  Кравченка С.Г. щодо перейменування вулиць, назви яких дублюються. Дані пропозиції були підтримані членами комісії. 

    Під час роботи комісії начальник відділу культури Голтвянська І. А.  проінформувала присутніх  про наявність  на території міста пам’яток історії – братської могили червоноармійців і радянських активістів( вул. Гавенка) та могили Хижного М.В.- голови Гиївського ревкому  ( площ. Жовтнева), які є символікою комуністичного тоталітарного режиму  та, оскільки,  це  місця поховання -  демонтажу вони не підлягають.

      Протягом липня місяця комісія працює над пропозиціями щодо присвоєння нових назв   об’єктам, що підлягають перейменуванню.

 

Голова комісії                                                Н.В.Кравченко

 

Завантажити документи:ulicy.rar [10.24 Kb] (cкачувань: 192)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.