Сайт міста Люботин » Головна » Отримати витяг на земельну ділянку можна в центрі надання адміністративних послуг

 Отримати витяг на земельну ділянку можна в центрі надання адміністративних послуг
Автор: Svetlana   Додано:31 липня 2015   Переглядів:561   Категорія - [Головна, ]
 
 (голосів: 0)

Отримати витяг на земельну ділянку можна в центрі надання адміністративних послуг

  Харківська обласна державна адміністрація активно сприяє впровадженню доступних, прозорих та некорупційних сервісів з надання адміністративних послуг в м.Люботині.

   Так, тепер отримати витяг з Державного земельного кадастру на власну ділянку можна без початкового візиту до спеціаліста та без прив’язки до її місцезнаходження за процедурою онлайн-замовлення.

  Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на території Харківської області запущено електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру». Послуга запроваджена за принципом екстериторіальності і доступна для користувача по всій території України.

   Замовлення витягу здійснюється через  Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру www.land.gov.ua. Для цього в поле пошуку необхідно ввести номер земельної ділянки, після чого за гіперпосиланням «Замовити витяг» ввести запитувані данні та натиснути кнопку «Сформувати запит».

У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів. Вартість послуги з надання становить 53 грн. Банківська комісія при цьому не стягується.

   Підтвердження сформованої заявки і повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну адресу.  Отримати сформований витяг  можна в найближчому до вас (вказаному у замовлені) центрі надання адміністративних послуг області.  Єдиний документ, який при цьому знадобиться, – посвідчення особи.

 

Адміністратор ЦНАП

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.