Сайт міста Люботин » Головна » Відділ пільг та соціальних гарантій УСЗН Люботинської міської ради повідомляє

 Відділ пільг та соціальних гарантій УСЗН Люботинської міської ради повідомляє
Автор: Svetlana   Додано:31 липня 2015   Переглядів:556   Категорія - [Головна, Управління СЗН]
 
 (голосів: 0)

   Відділ пільг та соціальних гарантій УСЗН   Люботинської міської ради  повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” внесено відповідні зміни в Закони України, якими встановлено, що окремі пільгові категорії населення користуватимуться пільгою на житлово-комунальні послуги залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами.


  Отже, постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389 «Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» встановлено новий порядок надання пільг.

  З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги та компенсація на тверде паливо і скраплений газ будуть нараховуватися з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги.

  До уваги братимуться доходи пільговика і членів його сім’ї за попередні шість місяців. Пільга надаватиметься, якщо середньомісячний сукупний дохід не перевищує рівень, який дає право на податкову соціальну пільгу. На сьогодні він становить 1710 гривень на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік); їх неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним).

  До сукупного доходу сім’ї включаються нараховані: пенсія; заробітна плата; грошове забезпечення; стипендія; соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата одноразова, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата одноразова, допомоги на поховання, одноразової допомоги); доходи від підприємницької діяльності.

Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи,  до сукупного доходу за кожний місяць враховуватиметься дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.
    При цьому варто зауважити, що надання пільг припиняється, якщо пільговиком приховано або навмисно подано недостовірні дані про доходи будь-кого із членів сім’ї пільговика, що вплинуло на визначення права на пільги, за заявою пільговика.

   Без змін залишається надання пільг для категорій громадян, які мають статус: інвалідів війни, учасників бойових дій, громадян першої та другої категорії, які постраждали від аварії на ЧАЕС, ветеранам органів внутрішніх справ та військової служби,їх вдів; реабілітованих осіб; інвалідів військової служби.

   Враховуючи зазначене та обмеженість часу для реалізації в життя зазначеної постанови, просимо всіх   пільговиків міста  звернутися до управління  соціального захисту населення Люботинської міської ради  для подачі декларації.

 

У разі не звернення пільговика до управління, пільговик втрачає право на пільгу.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.