Сайт міста Люботин » Головна » Турнір тисячі команд!

 Турнір тисячі команд!
Автор: Svetlana   Додано:19 жовтня 2015   Переглядів:702   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

  15 жовтня 2015 року на майданчику зі штучним покриттям  стадіону «Олімпієць» проходив  ІІ міський етап  щорічних обласних змагань з футболу «Турнір тисячі команд». У змаганнях приймали участь команди майже усіх навчальних закладів міста.  Підготовка до турніру була серйозною . Спочатку у вересні  пройшов  І шкільний етап змагань, де були відібрані кращі команди  шкіл, а потім вони подали свої заявки до обласного оргкомітету турніру. Заявки та звіт за проведення першого етапу  були подані від шести навчальних закладів.

  У фінальній грі змагалися 5 команд. Змагання проходили за олімпійською системою. На змаганнях був присутній представник обласного оргкомітету засновників змагань Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Голтвянський І.А., який під час церемонії відкриття турніру  побажав юним спортсменам вдалої гри, а також вручив кожній команді по футбольному м’ячу – приз турніру за перемогу у першому етапі і  додав, що переможців ІІ етапу також чекають призи,які вони отримають по закінченні сьогоднішнього матчу. 

  Суддівство змагань забезпечував директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх» Удянський Ю.В. та тренер з футболу ДЮСШ Вісковатов А.М. Спортсмени боролися відважно та завзято, бойова напруга тривала до фінального свитка.

  За підсумками гри маємо такі результати: почесне четверне місце – команда ЗОШ № 4, третє місце – команда НВК № 2, друге місце – команда ЗОШ № 5 та переможці турніру – команда ЗОШ № 3.

  Усі переможці отримали призи від благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана»: за 4 місце – 2 футбольні м’ячі, за 3 місце – 3 футбольні м’ячі, за 2 місце – 5 футбольних м’ячів, а переможці отримали 10 футбольних м’ячів та 10 комплектів форм. 

  Наступний третій етап турніру буде проходити у січні 2016 року. На нього будуть  запрошені кращі команди Харківщини. Маємо надію, що наші хлопці складуть достойну конкуренцію.

 

     
      
  
  
  
  

начальник відділу у справах молоді та спорту

С.Лазоренко

 

директор КЗМЦФЗН «Спорт для всіх»

Удянський Ю.В.    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.