Сайт міста Люботин » Головна » „Телефон довіри” в КРВ в Харківському районі

 „Телефон довіри” в КРВ в Харківському районі
Автор: Lubotin   Додано:12 грудня 2009   Переглядів:1122   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Наказом Головного контрольно-ревізійного управління в Харківській області від 28.10.2008 №383 затверджено Порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян в органах державної контрольно-ревізійної служби, який визначає процедуру розгляду органами ДКРС в Україні звернень громадян, посадових осіб підприємств, установ, організацій, а також організацію особистого прийому громадян.

Для забезпечення прозорості в роботі та зворотного зв'язку з громадськістю при виконанні покладених на органи ДКРС завдань, а саме здійснення контролю за використанням і збереженням державного та комунального майна, коштів, достовірності бухгалтерської і фінансової звітності в органах влади, державних фондах, інших установах, підприємствах, організаціях, які отримують бюджетні кошти або використовують державне чи комунальне майно, КРВ в Харківській області постійно вживаються заходи для забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, особистий прийом та користування "телефоном довіри”.

Слід зазначити , що питання, які порушуються громадянами у зверненнях, мають соціальний характер, тому робота зі зверненнями громадян і організацій є одним з найважливіших напрямків діяльності органів ДКРС. В теперішній час основна увага приділяється людині, її обов”язкам і правам, які охороняються Законами України.

Отже, з метою підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадкістю та фіксації повідомлень громадян (в тому числі анонімних) про неправомірні дії посадових осіб та порушення законодавства з фінансових питань на підприємствах, в установах та організаціях, для врахування їх при плануванні та проведенні ревізій, а також з огляду на необхідність проведення роз'яснювальної роботи щодо застосування чинного законодавства з питань збереження державного чи комунального майна та ефективного використання бюджетних коштів, забезпечення прозорості в роботі органів ДКРС та запобігання проявам корупції, в КРВ в Харківському районі працює телефон довіри за номером 712-38-24 та ведеться особистий прийом громадян начальником відділу Хименко Іриною Вікторівною в понеділок з 09:00 до 12:00 та в четвер з 13:00 до 16:00 години за адресою: м.Харків вул..Червоноармійська,4. 4 поверх .

Крім цього, повідомляємо що в КРУ у Харківській області також працює „Телефон довіри” за номерами: 8 – (057) – 757-43-04 та 8 - (057)- 705-11-08.


Начальник КРВ

в Харківському районі І.В.Хименко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.