Сайт міста Люботин » Головна » Центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє

 Центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє
Автор: Svetlana   Додано:27 листопада 2015   Переглядів:669   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 
 (голосів: 0)

   Адміністрація комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомляє, що з 30.11.2015 року по 13.12.2015 року розпочинається ІІ тур імунізації проти поліомієліту.

   Зараз ми вкрай рідко бачимо навколо себе людей, що живуть з наслідками поліо,- і все це через зроблену колись вакцинацію.

   Оральна поліомієлітна вакцина (ОПВ) – дві краплі в рот. Вона використовується для зупинення спалахів та досягнення виконаного рівня захисту дітей у ситуації, коли є циркуляція вірусу, а також для проведення  рутинної імунізації.

   Справжні протипоказання до щеплення ОПВ – це надзвичайно рідкісне явище. ОПВ, що використовується в Україні, була прекваліфікована ВООЗ та закуплена ЮНІСЕФ. Це вакцина Опверо виробництва Санофі Пастер (Франція).

Поліомієліт – хвороба брудних рук, вірус може заражати воду та їжу, і вражає нервову систему та може призвести до паралічу або навіть смерті .

  Шановні батьки! Запрошуємо Вас провести імунізацію своєї дитини у віковій групі з 2 місяців до 5 років 11 місяців 29 днів для захисту їх від інфекційного захворювання. Щеплення буде проводитись з 30.11.2015 року щоденно, крім неділі, за адресою:  вул. Джерелянська,19а,  КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.