Веб-портал міста Люботин » Головна » Правила надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів

 Правила надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів
Автор: Lubotin   Додано:15 січня 2010   Переглядів:1941   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Порядок надання послуг

 

1. Послуги підприємствам, організаціям, установам не залежно від форм власності із збирання та вивезення  твердих і рідких побутових відходів, надаються згідно з договором, який розробляється виконавцем  відповідно  до  типового  договору (додаток №1)  і укладається за згодою сторін.

2. Договір  укладається на  рік  і вважається щорічно продовженим,  якщо за місяць до  закінчення  цього  строку жодна із сторін не заявила про розірвання або перегляд договору.

За погодженням сторін до договору можуть вноситися  додаткові умови,  якщо вони не суперечать чинному законодавству та цим Правилам.

3. Права і обов'язки Споживача

3.1. Споживач має право на:

3.1.1. Одержання   необхідної   доступної,   достовірної   та своєчасної   інформації,  що  стосується  послуг  із  збирання  та вивезення твердих і рідких побутових відходів.

3.1.2. Одержання  послуг  згідно з вимогами законодавства про відходи, Правилами надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів, а також цим Договором.

3.1.3. Відшкодування  у  повному  обсязі  збитків,   завданих Виконавцем.

3.2. Споживач зобов'язується:

3.2.1. Своєчасно,  у встановлений Договором термін  (п.3.1.), але не рідше одного раза на місяць сплачувати надані послуги

3.2.3. Обладнати  вигрібні  ями для збирання рідких побутових відходів  (у  не каналізованих  домоволодіннях  чи  закладах),   не допускати скидання до них твердих побутових відходів.

3.2.4 Не допускати перевантаження контейнерів.