Сайт міста Люботин » Головна » Африканська чума свиней!!! Будьте пильні!

 Африканська чума свиней!!! Будьте пильні!
Автор: Svetlana   Додано:15 лютого 2016   Переглядів:299   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Африканська чума свиней!!! Будьте пильні!

 

    Управління ветеринарної медицини в м. Люботині повідомляє, що епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней на території України ускладнюється. Всього з 2012 року на території України зареєстровано 59 спалахів африканської чуми свиней, в тому числі у 2016 році оголошено 1 неблагополучний пункт. Спалахи африканської чуми свиней протягом 2015 року були виявлені на територіях Чернігівської, Київської, Сумської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Одеської та Миколаївської областей. Крім того у попередні роки вірус африканської чуми свиней було виявлено на територіях Луганської та Запорізької областей.Африканська чума свиней -  висококонтагіозна вірусна хвороба, яка перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимптомно й характеризується гарячкою, цианозом шкіри, геморогічним діатезом внутрішніх органів, дистрофічними і некротичними змінами в різних органах і високою летальністью.

   Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та швидкість розповсюдження збудника територією України та з  метою недопущення АЧС на територію міста Люботин власникам свиней необхідно утримувати тварин в «закритому режимі»: не використовувати в корм свиням відходів тваринницької  та харчової продукції без їх термічної обробки.

   Спеціалістами  Люботинської міської  державної лікарні  ветеринарної медицини  проводяться профілактичні заходи по недопущенню африканської чуми свиней серед домашніх тварин  методом   щеплення домашніх тварин проти КЧС та облік свинопоголів’я подвірно.

   З метою прийняття невідкладних дій щодо профілактики недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на території Харківської області звертаємося з проханням терміново інформувати управління ветеринарної медицини в місті Люботині (741-08-97) щодо випадків виявлення загиблих, ослаблених або таких, стосовно яких існує підозра на захворювання, свиней.

 

Заступник начальника управління

ветеринарної  медицини в м. Люботині  

Вішинська О.В.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.