Сайт міста Люботин » Головна » Герої України залишаться у наших серцях

 Герої України залишаться у наших серцях
Автор: Chekardina   Додано:19 лютого 2016   Переглядів:560   Категорія - [Головна, Люботинський музей]
 
 (голосів: 0)

Герої України залишаться у наших серцях

На виконання Указу Президента України "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" від 11 лютого 2015 року №69 20 лютого 2016 року відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні. Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи.

 

Молоді хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша  держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках…Сьогодні кількість загиблих вже вимірюється тисячами. І кінця, поки що, цьому не видно.  Давайте в цей день просто віддамо шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу".20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні.

Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останнього року. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.Сьогодня нема з нами нашого земляка,патріота,учасника афганської війни, ліквідатора наслідків Чорнобильської трагедії Загудаєва Олександра Володимировича,який загинув 12 листопада 2015 року,охороняючи Луганську ТЄЦ у місті Щастя. Олександр Володимирович 15 березня 2007року був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни»,а з нагоди 23 річниці Незалежності України йому присвоєно високе звання «Патріот Незалежної України».

  Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.