Веб-портал міста Люботин » Головна » Щодо економії бюджетних коштів

 Щодо економії бюджетних коштів
Автор: Lubotin   Додано:27 січня 2010   Переглядів:2402   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

У минулому році працівники нашої служби виконують доручення щодо здійснення контролю за виконанням заходів з економії бюджетних коштів, викладених у вимогах рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 жовтня 2008 року "Про невідкладні заходи з посилення фінансово-бюджетної дисципліни та мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку України", уведеного в дію Указом Президента України від 24 жовтня 2008 року № 965 та Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 року № 1036 "Деякі питання організації бюджетного процесу". Вказані нормативні документи ухвалені з метою сприяння стабільному функціонуванню бюджетної системи.

Для недопущення порушень у використанні бюджетних коштів Контрольно-ревізійний відділ у Харківському районі звертає увагу всіх розпорядників бюджетних коштів на необхідність дотримання вимог вищевказаних нормативних документів при використанні бюджетних коштів.

 

Постановою визначено необхідність забезпечити при виконанні як державного бюджету, так і місцевих бюджетів усіх рівнів, проведення у повному обсязі розрахунків за електричну, теплову енергію та природний газ, послуги з водопостачання і послуги зв'язку, які використовуються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати зазначених товарів і послуг.

З метою отримання додаткових надходжень до місцевих бюджетів, місцевим радам рекомендовано вжити заходи для перегляду ставок плати за оренду землі та комунального майна відповідно до ринкових умов. Разом з тим Постановою визначена необхідність забезпечити спрямування залишків бюджетних коштів та надходжень від розміщення коштів на депозитах у першочерговому порядку на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв, крім випадків, коли фінансування інших заходів передбачене рішенням обласної, міської, районної, сільської, селищної рад у разі відсутності заборгованості за захищеними статтями видатків.

Водночас головні розпорядники бюджетних коштів повинні забезпечити проведення у першочерговому порядку розрахунків за захищеними видатками загального фонду державного бюджету, а за незахищеними статтями видатки здійснювати почергово, згідно з названою Постановою.

 

Враховуючи важливість забезпечення соціальних та захищених видатків з бюджетів усіх рівнів та з метою посилення фінансово-бюджетної дисципліни за використанням коштів, вищеназваними нормативними документами зобов'язано всіх розпорядників коштів в особі їхніх керівників забезпечити дотримання вимог заходів з економії бюджетних коштів та організації бюджетного процесу.

 

Начальник

КРВ в Харківському районі І.В.Хименко