Сайт міста Люботин » Головна » Внесення змін до Правил надання послуг із збираннята вивезення твердих і рідких побутових відходів

 Внесення змін до Правил надання послуг із збираннята вивезення твердих і рідких побутових відходів
Автор: Lubotin   Додано:3 лютого 2010   Переглядів:996   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 січня 2010 року. № 11

м. Люботин

 

Про внесення змін до

Правил надання послуг із збирання

та вивезення твердих і рідких побутових

відходів

 

 

Заслухавши інформацію начальника відділу комунального господарства, будівництва та управління комунальною власністю Кислого С.М. про необхідність внесення змін в «Правила надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів», які затверджені рішенням ХVІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 02.03.2007р., у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни до Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів, затверджених рішенням ХVІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 02.03.2007р.: замінити додаток 2 «Норми утворення твердих побутових відходів для об’єктів невиробничої сфери» на додаток 2 «Мінімальні норми надання послуг з вивезення побутових відходів»

2. Відділу комп’ютерного забезпечення та масової інформації забезпечити оприлюднення даного рішення та додатку до нього.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку паливно-енергетичних питань.

 

Завантажити повну версію документу  pravila_othodi.rar [20.77 Kb] (cкачувань: 27)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.