Веб-портал міста Люботин » Головна » Творчий вечір люботинського Орфея

 Творчий вечір люботинського Орфея
Автор: Svetlana   Додано:18 квітня 2016   Переглядів:687   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

«Творчий вечір люботинського Орфея»

 

    В народі про майстрів своєї справи, людей великої душі чи дуже розумних кажуть: «золота голова», «золоті руки», «золоте серце» або «золота душа»… Справді: від них, як і від сяючого металу, йде світле тепле сяйво. А талант, помножений на талант, на багато прийдешніх поколінь дарує людству незабутні творіння, якими завжди славилась українська земля. І ми з вами тільки радіємо  з цього приводу.

  13 квітня в центральній бібліотеці пройшов творчий вечір Почесного громадянина міста Люботина, Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, співака та композитора Олексія Еткала.  В концертній програмі, окрім О.Еткала, взяли участь поети В.Калашник, В. Романовський, Н.Зінченко, співачка Т.Утінкова, вокальний ансамбль «Сузір’я» та ансамбль військово-патріотичної творчості «Однополчани» 9-го Гарнізонного Будинку офіцерів. Ведучим цього вечора був Заслужений діяч культури України, член Національної спілки письменників поет Віктор Бойко.

  Золотий голос люботинського Орфея  є тенором ліричним. Та часом, не порушуючи харизми, його тенор цілком природно, особливо не напружуючись,  стає «характерним», драматичним:  згідно з сюжетом пісні створює дещо незвичний фонічний ефект, що дозволяє співцю зобразити особливо проникливий образ. Пісні, виконані на вечорі, не залишили байдужим жодного з глядачів, а по завершенню всі дякували митцю за великий заряд позитивного настрою.  

Творчий вечір люботинського Орфея   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.