Веб-портал міста Люботин » Головна » 15 квітня 2016 року пройшов відбірковий тур у номінації «Вокал»

 15 квітня 2016 року пройшов відбірковий тур у номінації «Вокал»
Автор: Svetlana   Додано:18 квітня 2016   Переглядів:897   Категорія - [Головна, Джерела 2016]
 
 (голосів: 0)

   Юні таланти нашого міста продовжують участь у відбіркових турах міського дитячого фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела». 15 квітня 2016 року пройшов відбірковий  тур у номінації «Вокал». У конкурсній програмі було представлено 40 вокальних номерів, де змагалися  62 дитини віком від 5 до 17 років. Приймали участь учнів усіх міських загальноосвітніх закладів та Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. 

  Усі керівники та учасники дуже відповідально поставилися до підготовки конкурсного репертуару, тому відбір пройшов на достатньо високому рівні. Вітаємо переможців фестивалю- конкурсу, та бажаємо успіхів учасникам, маємо надію, що в подальшому вони також досягнуть високих результатів.

Також цього дня пройшов перший відбір у номінації «Хореографія», другий фінальний відбір буде проводитися 22 квітня 2016 року спільно з міським етапом обласного фестивалю юних талантів Харківщини «Весняні дзвіночки».

Підсумкові результати  фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

 у номінацій  «Вокал»15 квітня 2016 року

П.І.Б.

Назва твору

П.І.Б. керівника та назва закладу 

Підсумкове місце

Перша вікова категорія «Дебют» - до 6 років включно

 1

Вдовица Олександра

5 р.

«Любопытная Варвара»

І

2

Вокальний колектив

«Non-stop» квартет

Андрюшенко Віолета

Зайцева Софія

Охотнікова Поліна

Вдовиця Олександра

6 р.

«Конопушки»

І

Друга вікова  категорія «Молодша» - з 7 до 9 років включно

1

Хлистун Діана

8 р.

«Мир кино»

І

2

Козлова Альона

8 р.

«Любіть Україну»

І

3

Матвієнко Ірина

9 р.

«У горах»

І

4

Пархоменко Софія

9 р.

«Ах,баб ушка»

І

5

Островерхов Ілля

8 р.

«Морський капітан»

ІІ

6

Вокальний колектив

«Non-stop» дует Бровко Ксенья та Хлистун Діана»

8 р.

«На десерт»

ІІ

7

Шкурупій Анастасія

9 р.

«Яблонька»

ІІ

8

Дует Бондаренко Крістіна та Перепелиця Даніїл

9 р.

«Горница узорница»

ІІ

9

Сабіна Вероніка

8 р.

«Там червона калина»

ІІІ

Третя  вікова категорія «Середня» - з 10 до 14 років включно

1

Безрук Марія

14 р.

«Веснянка»

Гран-при

2

Вокальний колектив

«Non-stop»

Іващенко Олена

Бровко Ксенія    

11 р.

«Сущий пустяк»

І

3

Кортава Вероніка

11 р.

«Пять февральских роз»

І

4

Репецька Єлизавета

10 р.

«Папа купил автомобіль»

І

5

Каліненко Анастасія

10 р.

«Мій літак»

І

6

Літкевич Анастасія

13 р.

«Я хочу, чтобы не было больше войны»

І

7

Столова Лілія

11 р.

«Летать»

ІІ

8

Еткало Ярослава

12 р.

«Місто золоте»

ІІ

9

Вокальний колектив

«Non-stop» тріо

Іващенко Олена

Куценко Марина

Капустян Валерія

13 р.

«Колискова»

ІІІ

10

Колектив «Імпульс»

13 р.

«Мир без войны»

ІІІ

Четверта вікова категорія «Старша» - з 15 до 17 років включно

1

Зозуля Сергій

15 р.

«Оглянитесь»

І

 

голова журі    Лазоренко С.І.

секретар журі   Глущенко Л.Є.

15 квітня 2016 року пройшов відбірковий  тур у номінації «Вокал»

15 квітня 2016 року пройшов відбірковий  тур у номінації «Вокал»

15 квітня 2016 року пройшов відбірковий  тур у номінації «Вокал»

15 квітня 2016 року пройшов відбірковий  тур у номінації «Вокал»







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.