Веб-портал міста Люботин » Головна » Протокол засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2016” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

 Протокол засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2016” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
Автор: Svetlana   Додано:18 квітня 2016   Переглядів:1042   Категорія - [Головна, Джерела 2016]
 
 (голосів: 0)

ПРОТОКОЛ

 

від  15.04.2016                               м.Люботин                                         №1

 

Засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2016” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

 

Голова журі: Микитенко М.Ю.

Секретар журі: Івченко Т.О.

Члени журі: Цибульник І.В., Кравченко С.Г., Первий В.В.

 

 

Порядок денний: Визначення переможців конкурсу.

Слухали: Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.

 

Виступили: Цибульник І.В. з пропозицією роботи поділити за найбільш представленими напрямами

Постановили: Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2016” таких учасників:

вікова категорія  «Дебют»

 1.Еткало Аліна – «Підводний світ» паперова аплікація

 2.Ключка Мирослава  – «Дивоквіти України» ліплення

 3.Дудка Анна  – «Квіти» природній матеріал


вікова категорія «Молодша»

 1.Захаренко Єгор – «Жабенятко» валяння з вовни

2.Альбощий Олексій – «Соняшники» аплікація

3.Бірюк Максим – «Казковий колодязь» змішаний жанр

4.Бакуліч Кіра – «Лемур» виріб із бісеру

5.Насвіт Єлизавета – «Квіти» картина з тканини

 

вікова категорія «Середня»

1.Ткач Данило та Балашов Семен – колективна робота «Українське село» архітектура  із сірників

2.Колективна робота учнів 5 класу ЗОШ №5 – «Українська абетка» вишивка

3.Цибульник Вероніка – «Тече вода з-під явора» напівоб»ємна композиція

4. Жуков Дмитро – «Чарівний птах» паперопластика

5. Тарасенко Владислав – «Кукурузник» моделювання із сірників.

 

вікова категорія «Старша»

1.Сухина Катерина – «Соняшники» картина з ниток

2.Варич Єлизавета – «Ніжність» напівоб»ємна композиція

3.Сафонова Марина – «Символ року» об’ємна композиція

 

Голова журі                              М.Ю.Микитенко

Секретар журі                          Т.О. Івченко







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.