Веб-портал міста Люботин » Головна » Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!

 Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі земляки!
Автор: Chekardina   Додано:26 квітня 2016   Переглядів:816   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі  земляки!

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі  земляки!

 В день 30- річчя Чорнобильської трагедії прийміть ширі вітання і побажання міцного здоров’я, миру , добра та благополуччя! Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи, за вашу жертовність. 

        Ми - свідки героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків, серед яких і близька 100 люботинців.

    Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

    Низько вклоняюсь усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС , які 30 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду,  дякую всім  тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

    Щиро бажаю всім чорнобильцям та їх рідним, всім люботинцям міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

                                                          

Народний депутат України 

    В.Кацуба

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.