Веб-портал міста Люботин » Головна » Спортивно – масові заходи присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 Спортивно – масові заходи присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Автор: Svetlana   Додано:11 травня 2016   Переглядів:686   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

  06 – 07 травня  2016 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області провів міські спортивно – масові заходи з пляжного волейболу серед молоді та шахів серед різновікових груп населення присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також дитячий весняний турнір у шахово – шашковому клубі. У ці травневі святкові дні, всі бажаючі, як дорослі так і діти, взяли участь у змаганнях, отримавши багато позитивних емоцій.

  У турнірі з пляжного волейболу перемогла команда «Арсенал» (Панченко М., Скороход О.), друге місце у команди «Два товариша» (Бондаренко М., Чалий К.,, третє посіла команда «Олімп» (Санжаревський С., Приходько Р.). Турнір з шахів серед різновікових груп населення, де змагалися молоді шахісти і досвідчені ветерани, які у різні роки захищали спортивну честь міста на різноманітних обласних змаганнях, виграв Андріанов М.М., друге місце  посів учасник АТО (у відпустці) Глушко С.М., третє Колесников В.А. У дитячому турнірі переміг Касьяненко К., друге місце посів Супрун К., третє Маслійов М. Переможці та призери отримали Кубки, грамоти, дипломи відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

КЗ МЦ ФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський

 

Спортивно – масові заходи присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.