Сайт міста Люботин » Головна » У творчості немає відпочинку

 У творчості немає відпочинку
Автор: Svetlana   Додано:19 травня 2016   Переглядів:583   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 1)

У творчості немає відпочинку

 

  Надворі – останній весняний місяць. Дітвора з нетерпінням чекає літні канікули. Попереду розваги, подорожі, море… Та вихованцям дитячої музичної школи ще не до відпочинку, адже у творчості немає вихідних і відпусток. Наші юні музиканти продовжують здобувати заслужені нагороди у різноманітних конкурсах та фестивалях.

Так, 14 травня 2016 р. піаністка Кульмінська Вероніка стала лауреатом ІІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі – Весна». А викладач фортепіано Блезінцова В.О. була нагороджена подякою за вагомий внесок у справу розкриття творчих здібностей обдарованих дітей і молоді, їх естетичне виховання та розвиток музичного мистецтва в Україні.

  Також 14 травня у Балаклійському районному Будинку культури відбувся VII  регіональний фестиваль-конкурс вокальної музики, присвячений пам'яті славетної співачки Оксани Петрусенко. Захід проводиться з метою відродження і розвитку вокального мистецтва, виявлення талановитих виконавців та популяризації творчого спадку О. А. Петрусенко, пісенного мистецтва.  Виступи конкурсантів оцінювало журі під головуванням доцента кафедри українського народного співу Харківської державної академії культури заслуженої артистки України Олени Шишкіної.  Учасниками фестивалю стали виконавці української пісні Харківської та Донецької областей. Місто Люботин представляла викладач Дитячої музичної школи Колесник Ольга Іванівна, яка стала лауреатом І ступеню.

  17 травня у Харківському музичному училищі ім. Б.Лятошинського пройшов XІ регіональний музичний фестиваль «Надія». Участь у ньому взяли учні класу бандури дитячої музичної школи (викладач Івахненко В.Я., концертмейстер Блезінцова В.О.). Всі діти посіли призові місця.

  Коновалова Дар´я та Полюхович Єлизавета стали лауреатами ІІ ступеню, а Найпак Катерина здобула диплом  лауреата ІІІ ступеню.

  Вітаємо переможців і бажаємо їм  невтомної праці і великого натхнення на шляху до майбутніх творчих перемог. Велика подяка та низький уклін  батькам  за таких талановитих дітей, а також за їх підтримку та терпіння  у підготовці діточок до виступів та до конкурсів. І, звичайно, велика подяка високопрофесійним викладачам, людям із великим добрим серцем, які живуть своєю роботою, за їх щоденну, кропітку працю.

 

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало

У творчості немає відпочинку   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.