Сайт міста Люботин » Головна » Привітання народного депутат Кацуби В.М. зі святом Останнього дзвоника

 Привітання народного депутат Кацуби В.М. зі святом Останнього дзвоника
Автор: Chekardina   Додано:27 травня 2016   Переглядів:526   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Дорогі юні друзі!
Шановні вчителі та батьки!
 

 

                Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

 Висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам  міста Люботин. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового навчального року.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. 

                                Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

 

 

                   Народний депутат України 

                                       Володимир Кацуба

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.