Веб-портал міста Люботин » Головна » Привітання народного депутат Кацуби В.М. зі святом Останнього дзвоника

 Привітання народного депутат Кацуби В.М. зі святом Останнього дзвоника
Автор: Chekardina   Додано:27 травня 2016   Переглядів:1008   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Дорогі юні друзі!
Шановні вчителі та батьки!
 

 

                Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

 Висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам  міста Люботин. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового навчального року.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. 

                                Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

 

 

                   Народний депутат України 

                                       Володимир Кацуба