Сайт міста Люботин » Головна » Подорож до міста Кременця

 Подорож до міста Кременця
Автор: Chekardina   Додано:15 червня 2016   Переглядів:604   Категорія - [Головна, Творчі таланти міста]
 
 (голосів: 1)

Подорож до міста Кременця

28 травня 2016 року у місті Кременці Тернопільської області відбулося свято «День міста», на яке  голова  Кременецької міської  ради  О.А.Ковальчук запросив Заслуженого  артиста України, Почесного мешканця міста Люботина  О.Я.Еткала та  колектив сучасного танцю «Айбілів» Люботинського МБДЮТ під керівництвом О.В.Іщенко.

Це була незабутня подорож в мальовниче та старовинне місто з багатою історією та народними традиціями. Діти відвідали кілька пам’яток  історії цього краю: Кременецький краєзнавчий музей,  замок на горі Бона, літературний музей Ю.Словацьного, Почаєвську лавру, яка знаходиться в м. Почаєві, недалеко від Кременця.

Люботинський творчий колектив був вдячний заступнику міського голови м. Кременця М.М.Матвійчуку, який провів захоплюючу подорож містом, познайомивши з його культурною спадщиною .

Бурхливими оплесками зустрічали жителі міста наших земляків на сцені. Голова міськради  О.А. Ковальчук  визнав високий професіоналізм маленьких артистів. Творчий виступ  О. Я. Еткала  і ансамблю «Айбілів» сподобався делегації з польського міста-побратима  Любліна. Представники польської делегації познайомилися  з керівниками та  дітьми  ансамблю і  висловили  їм свою подяку за розвиток національної культури і громадської свідомості, побажали творчих успіхів та запросили до себе у гості.

Було приємно спілкуватися з місцевими жителями, відчувати  себе  гостем-родичем, якого завжди раді бачити. Ця подорож стане запорукою дружби між нашими містами і гарантом творчих спілкувань на майбутнє.

 

 

Подорож до міста Кременця

 

 Подорож до міста Кременця

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.