Сайт міста Люботин » Головна » Всеукраїнський день сім’ї

 Всеукраїнський день сім’ї
Автор: Svetlana   Додано:8 липня 2016   Переглядів:289   Категорія - [Головна, Служба у справах дітей]
 
 (голосів: 0)

   Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

   Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію – покровителів сім’ї та шлюбу. Що може бути затишніше дому та відчуття того, що ти є членом родини. Особливо це стосується дітей, для яких сім’я – найважливіша складова щасливого і комфортного дитинства. Саме тут вони відчувають свою захищеність від негативних впливів ззовні. На жаль, не всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають родину. У дитячих будинках України, як і раніше, живуть ті, які чекають і сподіваються знайти маму, тата, братів і сестер. Їм теж потрібна частка щастя, яку може дати саме сім’я.

   Цей рік є надзвичайним, бо на території нашого міста створено перший дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 5 дітей, 1 дитина знайшла своїх прийомних батьків та ще одна влаштована під опіку.

  На обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради перебуває 32 дитини, які жадають любові та ніжності, постійної уваги та турботи з боку тієї, самої  найдорожчої у світі людини, яку дехто з них, нажаль, чекає від народження. Кожен з них потребує батьківського піклування і має рівні права на виховання в сім’ї. Робіть добрі справи і добро повернеться до Вас багатократно. Допоможіть дитині обрати омріяну родину! 

  Зробіть перший крок, зверніться до Служби у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради (вул. Ушакова, 1-а, тел. 741-01-99). Працівники Служби нададуть Вам більш детальну інформацію.

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Виконавчого комітету Люботинської міської ради

Глущенко Л.Є.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.