Сайт міста Люботин » Головна » Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон

 Тривають дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
Автор: Svetlana   Додано:2 серпня 2016   Переглядів:569   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

   Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон. Протягом перший літніх місяців на оздоровлення за безкоштовними путівками наданими Департаментом у справах молоді та спорту облдержадміністрації було направлено 50 дітей, з них до:

  • КПЗДСТ «Таврія» м. Скадовськ – 32 дитини ( 24 обдарованих дитини були нагороджені іменними путівками за перемогу у обласному фестивалі «Весняні дзвіночки» та Харківському міського конкурсі «Барви талантів»), також  3 дітей позбавлених батьківського піклування; 3 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей учасників АТО.
  • УДЦ «Молода гвардія», м. Одесса  - 2 дітей позбавлених батьківського піклування;
  • ДЛОТ «Динамо», Львівської області – 3 дітей з багатодітних сімей;
  • ПЗОВ «Гвоздика»  Запорізької  обл. – 3 дітей з багатодітних сімей.
  • Дитячих оздоровчих закладів, що розташовані на території Харківської обл. 12 дітей:  2 з малозабезпечених, 6 з багатодітних сімей, 3 обдарованих;  1 дитина перебуває на диспансерному обліку та виховується матір’ю одиначкою.

28 липня 2016 року були направлені на оздоровлення за путівками придбаними за кошти міського бюджету 23 дитини до ОДОТ «Золотий колос» Нововодолазького району ( 8 кращих вихованців танцювального колективу «Айбілів», 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та виховуються у неповних сім’ях, 3 обдарованих спортсменів один з яких напівсирота, 1 обдарована дитина у якої один з батьків інвалід, 1 дитина з багатодітної сім’ї, 2 дітей, що перебувають на диспансерному обліку та один або обоє батьків не працюють, 5 обдарованих дітей переможців міських, обласних та Всеукраїнських змагань, конкурсів та олімпіад). Вартість путівки 4,2 тис.грн. , термін перебування дітей 21 день.

Табір розташований у мальовничому містечку, у сосновому бору на березі річки Мжа. Протягом оздоровчої зміни діти будуть забезпечені 5 разовим харчуванням, під наглядом вихователів будуть купатися на річці та загоряти на облаштованому пляжі, кататися на човнах і катамаранах навколо острівця біля табору,переправлятися на острів на човнах та проводити там ігри і розваги, а також смакувати польову кашу, займатися спортом на футбольному, волейбольному та баскетбольному майданчиках, грати в теніс за обладованими тенісними столами, організовувати концерти,  вистави, конкурси та багато інших веселих справ. Ось такий насичений відпочинок чекає наших юних люботинців у таборі.

Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон
 

Тривають  дитячі літні канікули і продовжується оздоровчий сезон

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С. Лазоренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.